Pakiet dla szkół podstawowych

Pakiet Odkryj swoje piękno

DIETA REDUKCYJNA

Przygotowanie planu dietetycznego rozpoczyna się od spotkania, podczas którego wykonywana jest analiza składu ciała, pomiary antropometryczne, wywiad żywieniowy dotyczący aktualnego trybu życia oraz preferencji żywieniowych i występujących jednostek chorobowych. Po spotkaniu przygotowana zostaje indywidualna dieta, która jest urozmaicona, kreatywna oraz bardzo smaczna i pozwala na redukcję masy ciała w najbardziej odpowiednim dla organizmu tempie.

Wizyta odbywa się w gabinecie.

Cena: 130zł

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY TWARZY
Zabieg trwa około 30 min -pomaga się zrelaksować, rozluźnia, przyjemnie odpręża, wygładza niekorzystne zmarszczki mimiczne. W trakcie masażu usuwane są obumarłe komórki naskórka. Naczynia krwionośne znajdujące się pod skórą rozszerzają się – skóra jest lepiej odżywiona, ukrwiona, poprawia się jej koloryt .Już po kilku zabiegach skóra staje się jędrniejsza, ma zdrowszy i młodszy wygląd.

Wizyta odbywa się w domu
Cena: 60 zł

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY BRZUCHA, UD I POŚLADKÓW

Zabieg trwa około 60 min – jest zabiegiem energicznym, a niekiedy po skończonym zabiegu może pojawić się uczucie delikatnego dyskomfortu. Polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząstki, które potem zostaną usunięte z organizmu. Poprawia ukrwienie skóry, a także odpływ chłonki, która usuwa zbędne produkty przemiany materii. Wzmacniają się włókna kolagenowe i elastynowe, które odpowiadają za piękny i zdrowy wygląd naszej skóry. Efekty widać już po kilku zabiegach.

Wizyta odbywa się w domu
Cena: 70 zł

Pakiet Zdrowa Mama

DIETA DLA KOBIET W CIĄŻY

Specjalnie przygotowany plan żywieniowy dla kobiet w każdym trymestrze ciąży. Po profesjonalnie wykonanej, szczegółowej konsultacji dietetycznej oraz analizie składu ciała i przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego, możliwe jest określenie nie tylko preferencji żywieniowych oraz braków witamin i składników mineralnych, ale i ustalenie najbardziej optymalnej dietoterapii, by wspomóc prawidłowy rozwój dziecka w ciąży oraz jak najlepszą kondycję i samopoczucie matki.

Wizyta odbywa się w gabinecie.

Cena: 130zł

 

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Zapraszam Panie po 12 tygodniu ciąży do końca 8 miesiąca ciąży, jeżeli lekarz prowadzący nie zgłasza przeciwwskazań. Masaż rozluźnia napięta mięśnie, pomaga się zrelaksować, redukuje dolegliwości bólowe. Pobudza mikrokrążenie i pracę układu limfatycznego co  zapobiega lub redukuje pojawiające się obrzęki. Masaż poprawia elastyczność mięśni i zapobiega pojawianiu się rozstępów. Masaż wykonywany jest na siedząco w leżeniu na boku, plecach lub brzuchu w zależności od tego która pozycja jest najwygodniejsza dla przyszłej Mamy J
Masowane mogą być:

  • Szyja
  • Obręcz barkowa
  • Kręgosłup lędźwiowy
  • Kończyny górne
  • Kończyny dolne

Wizyta odbywa się w domu.

Jeśli masowana jest jedna okolica zabieg trwa 30 min, jeśli dwie lub więcej 60 min.
Cena: 30 min – 60 zł, 60 min – 70 zł