Dietetyk Marzena Kasprzak
fot. Ł. Antczak

 

Dietetyk to nie tylko mój zawód, ale i styl życia.

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, psychodietetykiem, dietcoachem oraz trenerem szkoleniowcem.

Swoją wiedzę pogłębiam nieustannie poprzez liczne szkolenia i kursy. Dzięki temu nie tylko wzbogacam i ugruntowuję wiadomości nt. żywienia i motywacji, ale przede wszystkim zmieniam się na lepsze dla moich pacjentów.

Przez półtorej roku współpracowałam z poznańskim cateringiem dietetycznym LYFE, dzięki któremu nie tylko zgłębiłam wiedzę nt. żywienia zbiorowego, ale także bogactwa sezonowych produktów.

Od maja 2016 roku prowadzę własną poradnię dietetyczną, w której każdego dnia zarażam mądrym pomysłem na zdrowe, racjonalne odżywianie. Od listopada w co drugą sobotę o godz. 10:15 można mnie usłyszeć w audycji “Niezła sztuka jedzenia” na antenie Radia Emaus. Na co dzień pracuję jako dietetyk w szpitalu im. H. Święcickiego w Poznaniu.

Z wielką radością zgłębiam techniki kulinarne i testuję nowe przepisy. W wolnym czasie czytam książki o tematyce motywacji i pracy zespołowej, a także prowadzę szkolenia i warsztaty o różnorakiej tematyce.

Zobacz certyfikatySkontaktuj się ze mną