Dietetyk Marzena Kasprzak
fot. Ł. Antczak

 

Dietetyk to nie tylko mój zawód, ale i styl życia.

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, psychodietetykiem, dietcoachem oraz trenerem szkoleniowcem.

Swoją wiedzę pogłębiam nieustannie poprzez liczne szkolenia i kursy. Dzięki temu nie tylko wzbogacam i ugruntowuję wiadomości nt. żywienia i motywacji, ale przede wszystkim zmieniam się na lepsze dla moich pacjentów. Moją pasją jest gotowanie oraz fotografia kulinarna.

Od maja 2016 roku prowadzę własną poradnię dietetyczną, w której każdego dnia zarażam mądrym pomysłem na zdrowe, racjonalne odżywianie. W czasie jej działania współpracowałam z cateringami dietetycznymi oraz prowadzącymi żywienie zbiorowe w szkołach, przygotowywałam i prowadziłam prelekcje, szkolenia oraz warsztaty kulinarne. W swojej pracy staram się szerzyć ideę zdrowego odżywania również dzięki mediom – pisząc artykuły, prowadząc audycję w Radiu Emaus, czy będąc ekspertem żywieniowym podczas kampanii społecznych i zdrowotnych. Na co dzień pracuję także jako dietetyk w szpitalu im. H. Święcickiego w Poznaniu.

 

Zobacz certyfikatySkontaktuj się ze mną