Zdrowe gotowe produkty do kupienia – Żabka II – obiady

Zdarza Ci się taki scenariusz: musiałeś/aś dłużej zostać w pracy, nie masz nic ciepłego do zjedzenia zamawiasz pizzę? Albo mieszkasz sam/ sama i po prostu czasem nie chce Ci się gotować dla 1 osoby i jesz… cokolwiek, co wpadnie Ci w ręce? Aby to zmienić przedstawiam Ci zdrowe propozycje obiadowe z Żabki do 10zł.

Od razu powiem, że nie zawsze skład jest super fit (makaron pszenny biały, ryż biały), ale czytając skład wiem, że są to produkty naturalne, bez konserwantów, z których samodzielnie można by w domu przygotować obiad. Są smaczne, gotowe (!), cenowo OK oraz co ważne – spokojnie mogłabym polecić je najlepszej koleżance, gdy jest mega zabiegana 🙂 Moją uwagę zwróciły 3 firmy:

 

Smak Indii

cof
cof

Inna Bajka – czyli jedzenie do zalania wodą 🙂

Szam amm

cof
cof
cof
cof
cof
cof

 

 

 

22309

Komentarze: 3

Fakt czasami zdarza mi się, że nie mam czasu, albo po prostu chęci na gotowanie. Ale mam już swój sprawdzony bar z domowym jedzeniem i to zawsze tam się udaje w takich przypadkach.
Wspomnianych przez Ciebie produktów nigdy nie próbowałam, ale odważyłabym się chyba tylko na te z ciecierzycą. Mięso w wersji instant mnie niestety nie przekonuje. Z resztą tak jak piszesz skład nie jest jakiś super.
Z jednej strony fajnie, że sieciówki oferują różne tego typu wyjścia. Jednak zdrowie przede wszystkim. Dlatego uważam, że własnie takie dania z ciecierzycą lub coś na bazie warzyw są jak najbardziej ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *